Kommentaarid (8)

VarmaPartner 15

Käesoleva aasta suvel tähistab VarmaPartner oma tegevuse 15. aastapäeva.
2005 aasta suvel sõitsid 2 partnerit - Riho ja Viktor - Saksamaale, et tutvuda sealse ettevõtte HSM Pressen GmbH toodetega ning alustada HSM pallipresside tutvustamist ka Eestis.
Külaskäigu tulemusel sõlmitud koostööleping ja kokkulepped panid aluse pallipresside jõudmiseks Eesti ettevõteteni.
Töö läks käima, esimesed seadmed jõudsid Eestisse, ja edasi on HSM on selle 15 koostöö aasta jooksul auhinnanud VarmaPartnerit 3 korral oma Euroopa regiooni "Dealer of the Year" tiitliga. 
VarmaPartner on selle 15 aasta jooksul paigaldanud Eesti ettevõtetele ligemale pooltuhat erinevas suuruses pallipressi, täisautomaatseid horisontaalseid presse, purusteid ja kümneid paberihunte.
Kui palju Eesti ettevõtted tänu meie poolt Eesti turule toodud pallipressitehnoloogiale on säästnud raha, ruumi ja aega pole vist enam võimalik kokku lugeda :)

Tuleb meelde vahejuhtum Saku Õlletehases, kui värskelt paigaldatud HSM VL 225.3 pressi tuli kilejäätmeid laadima ettevõtte juhatuse liige isiklikult ja leidis siis äraviskamisele mõeldud kileribade seest sinna peidetud ettevõtte valmistoodangut, mis tegelikult hoopiski ootas koos kilejäätmetega territooriumilt väljatoimetamist. Vot niimoodi lõpetas HSMi pallipress ettevõttes töötajate poolsed toodangu vargused. 

Oleme tänulikud, et meil on olnud võimalus kõik need 15 aastat koos oma heade klientide ja koostööpartneritega seda põnevat teekonda läbida!

Kui on vaja nõu või abi oma ettevõtte, kontori, kaupluse, tehase, spordiklubi, pagaritöökoja, hotelli jne jäätmekäitluse korralduse ning selleks mõeldud seadmete osas, oleme alati heal meelel valmis teid aitama.

Lugupidamisega,

Viktor Kurušev 
Riho Saksus


Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (8)
yHOmsjTgEB TGoHOauJjktByFNI · 21. juuni 2020
CFJKyPLDutWadRY RGyJAUjZPi · 21. juuni 2020
niUuOdQjJV FSKBTMljNu · 28. juuli 2020
FgRqIXsYmEdcj ctrqRdTD · 28. juuli 2020
QCliHMLxUaXS RSrkQLEDs · 20. september 2020
TrGWigkEdvQBy LXSqbHWltc · 20. september 2020
euUEcRqAFYfiT aDGPhzSEsX · 6. oktoober 2020
wJrpbtycVSaEhRCO XmPdKOwaNR · 6. oktoober 2020